Ahşap Kutu Special Çikolata Fildişi Serisi
rating

Ahşap Kutu Special Çikolata Fildişi Serisi

139,00TL119,00TL

Ürün AçıklamaKutu içerisinde üçlü fındık,pral karamel,fildişi spesiyal karamel spesiyal,bademli draje sütlü,mini kahve draje bitter çikolata kaplı portakal draje,üzümlü draje mevcuttur..Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Ürün Ağı..

Bitter Special Hediyelik Çikolata

Bitter Special Hediyelik Çikolata

135,00TL119,00TL

Ürün Açıklaması:Karışık spesiyal kutunun içerisinde;bitter portakal kabuğu,bitter fıstıklı roş,özel fındıklı bitter,özel kahveli bitter ,çikolatalı badem draje,fındıklı bitter draje, 24 adet sütlü madlen çikolata bulunmaktadır.Kurdelesi kutu rengine göre sarılıp özel karton çantasıyla birlikte gönde..

Drajeli Special Çikolata (Büyük Kutu)

Drajeli Special Çikolata (Büyük Kutu)

169,00TL155,00TL

Ürün Açıklaması:Kapiçinolu spesiyal bitter,sütlü-bitter fındıklı kalp,fındıklı pralin,üçlü fındık,ganaş spesiyal,özel fındıklı bitter,özel kahveli bitter,fındıklı düet,portakallı pralin,özel kıranç sütlü,kapiçinolu spesiyal sütlü, bademli pralin bulunmaktadır.Ürün kutu rengine göre kurdelesi yapılıp..

Hand Made Çikolata

Hand Made Çikolata

93,00TL79,00TL

Ürün Açıklaması:Bademli,Fındıklı,Portakallı el yapımı çikolatalar ve Frambuazlı,Karamelli,Bitter ve Sütlü Truff Çikolata kutusuyla nefis bir karışım sizleri bekliyor.Ürün Ağırlığı:350 Gr.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol, domuz yağı ve katkıları yoktur. Serin ve kur..

Kırmızı Kalp Kutu Yaldızlı Çikolata

Kırmızı Kalp Kutu Yaldızlı Çikolata

159,00TL139,00TL

Ürün Açıklaması:İçi Antep Fıstıklı Çikolata Kaplı Kırmızı Ve Altın Yaldızlı Çikolata,dekorlu büyük kalp ve Gümüş draje bulunmaktadır.Ürün kutunun rengine göre kurdele yapılıp Özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Ürün Ağırlığı:600 Gr.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbi..

Kırmızı Kalpli Çikolata Kutusu

Kırmızı Kalpli Çikolata Kutusu

89,00TL79,00TL

Ürün Açıklaması:Sütlü-bitter Fındık kremalı spesiyal çikolata ve fıstıklı yaldızlı çikolata bulunmaktadır.Ürün kutunun rengine göre kurdele yapılıp özel karton çantasıyla beraber gönderilecektirÜrün Ağırlığı:440 Gr.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol, domuz yağı ve ka..

Kırmızı Kutu Dekorlu Gül Çikolata & Canl...

Kırmızı Kutu Dekorlu Gül Çikolata & Canl...

175,00TL125,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI :Kırmızı yaldız kağıtlara sarılı gül dekorlu 5 adet nefis sütlü fıstıklı çikolata ve canlı kırmızı gül ile sevdikleriniz mutlu etmenin en tatlı yolu.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Alerjen Uyarısı ve Saklama Ko..

Kırmızı Kutu Kalpli Çikolata

Kırmızı Kutu Kalpli Çikolata

195,00TL139,00TL

Ürün Açıklaması:Kırmızı yaldız kağıtlara sarılı 32 adet nefis sütlü fıstıklı çikolata ile sevdikleriniz mutlu etmenin en tatlı yolu.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde ..

Kırmızı Kutu Kalpli Çikolata & Canlı Gül

Kırmızı Kutu Kalpli Çikolata & Canlı Gül

175,00TL119,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI :Kırmızı yaldız kağıtlara sarılı 16 adet nefis sütlü fıstıklı çikolata ve canlı kırmızı gül ile sevdikleriniz mutlu etmenin en tatlı yolu.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürü..

Kırmızı Kutu Special Çikolata

Kırmızı Kutu Special Çikolata

185,00TL119,00TL

Ürün Açıklaması:Birbirinden farklı lezzetleriyle 32 adet nefis special çikolata ile sevdiklerinizi mutlu etmenin en tatlı yolu.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol..

Kırmızı Kutu Special Çikolata & Canlı Gü...

Kırmızı Kutu Special Çikolata & Canlı Gü...

175,00TL119,00TL

Ürün Açıklaması:Birbirinden farklı 16 adet nefis Special çikolata ve canlı kırmızı gül ile sevdiklerinizi mutlu etmenin en tatlı yolu.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirind..

Sargılı Madlen Çikolata (500 gr)

Sargılı Madlen Çikolata (500 gr)

89,00TL83,00TL

Ürün Açıklaması: Küçük boy kutu içerisine hazırlanmış 48 adet sütlü ve bitter madlen çikolata bulunmaktadır.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Ürün Ağırlığı:500 gr.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirind..

Special Çikolata (Orta Kutu)

Madlen

rating

Special Çikolata (Orta Kutu)

129,00TL119,00TL

Ürün Açıklaması:Kapiçinolu spesiyal bitter,sütlü-bitter fındıklı kalp,fındıklı pralin,üçlü fındık,ganaş spesiyal,özel fındıklı bitter,özel kahveli bitter,fındıklı düet,portakallı pralin,özel kıranç fildişi,pral frambuaz, bademli pralin bulunmaktadır.Ürün kutunun rengine göre kurdele yapılıp özel kar..

Special Çikolata Beyaz (Küçük Kutu)

Special Çikolata Beyaz (Küçük Kutu)

85,00TL79,00TL

Ürün Açıklamakaramel pralin,bademli pralin,fındıklı düet,ganaj spesiyal,kapiçino spesiyal,özel fındıklı fildişi,portakal pralin,fındıklı pralin,özel fıstıklı bitter,.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Ürün Ağırlığı:450 Gr.Alerjen..

Special Çikolata Truff

Special Çikolata Truff

145,00TL135,00TL

Ürün Açıklaması:Üçlü fındık,özel sütlü kıranç,sütlü fıstıklı roş,fındıklı düet,fındık krokan,kapiçinolu bitter spesiyal,özel kahveli bitter,bitter fıstıklı roş,özel fındıklı bitter,sütlü-bitter fındık kremalı  kalp spesiyal,karamelli truff,frambuazlı truff bulunmaktadır.Ürün kutunun rengine gör..

Special Çikolata Ziyafet Serisi

Special Çikolata Ziyafet Serisi

99,00TL95,00TL

Ürün AçıklamaKutu içerisinde ,Karamelli truff,frambuazlı truff,badem ezmeli truff,gofret truff,vişneli draje,bademli draje,bitter çikolata kaplı fındıklı draje,üzümlü draje mevcuttur..Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Ürün Ağırl..

Truff Cenneti

Truff Cenneti

99,00TL89,00TL

..

Yaldızlı Fıstıklı Mini Kalp Çikolata

Yaldızlı Fıstıklı Mini Kalp Çikolata

130,00TL115,00TL

Ürün Açıklaması:- Kırmızı yaldızlı kağıda sarılı Fıstıklı Sütlü çikolata.- Söz ve Nişan aranjmanlarında kullanıma uygundur.-Bebek Doğum süslemeleri için kullanıma uygundur.Ürün Ağırlığı:500 gr.Yaklaşık 47 - 50  adet çıkmaktadır.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol..

Yaldızlı Kalp Çikolata

Yaldızlı Kalp Çikolata

155,00TL139,00TL

Ürün Açıklaması:-Kırmızı yaldızlı kağıda sarılı Sütlü Fındıklı çikolata.- Söz ve Nişan aranjmanlarında kullanıma uygundur.-Bebek Doğum süslemeleri için kullanıma uygundur.Ürün Ağırlığı:500 gr.1 kilogramda Yaklaşık 29-31adet çıkmaktadır.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde al..