Yaldızlı Çikolata Büyük Kutu

Yaldızlı Çikolata Büyük Kutu

195,00TL179,00TL

Ürün Açıklaması:Yaldızlı fıstıklı,Yaldızlı Fındık kremalı ve fındık taneli,Yaldızlı Fındık üzüm kaplama,Yaldızlı Kahveli Çikolata bulunmaktadır.Ürün Kutusunun rengine göre kurdele yapılıp karton çantasıyla birlikte gönderilecektir Ürün Ağırlığı:1070 Gr.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünl..

Ahşap Kutu Kurumsal Madlen Çikolata
rating

Ahşap Kutu Kurumsal Madlen Çikolata

149,00TL129,00TL

Ürün Açıklaması:Orta boy kutu içerisine hazırlanmış 72 adet sütlü ve bitter madlen çikolata bulunmaktadır.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Ürün Ağırlığı:700 gr.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol..

Ahşap Kutu Madlen Çikolata

Ahşap Kutu Madlen Çikolata

115,00TL105,00TL

Ürün Açıklaması:Ahşap kutunun içerisinde sütlü ve bitter toplam 72 adet Madlen Çikolata vardır. Ürün Ağırlığı:1030 Gr.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol, domuz yağı ve katkıları yoktur. Serin ve kuru yerde (+18/+22° ) muhafaza ediniz. Ürünleri buzdolabına koymay..

Ahşap Kutu Sargılı Madlen Çikolata

Ahşap Kutu Sargılı Madlen Çikolata

119,00TL109,00TL

Ürün Açıklaması: Küçük boy kutu içerisine hazırlanmış 48 adet sütlü ve bitter madlen çikolata bulunmaktadır.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Ürün Ağırlığı:500 gr.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirind..

Ahşap Kutu Special Çikolata

Ahşap Kutu Special Çikolata

119,00TL109,00TL

Ürün Açıklamakaramel pralin,bademli pralin,fındıklı düet,ganaj spesiyal,kapiçino spesiyal,özel fındıklı fildişi,portakal pralin,fındıklı pralin,özel fıstıklı bitter,.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Ürün Ağırlığı:450 Gr.Alerjen..

Ahşap Kutu Special Çikolata Fildişi Serisi
rating

Ahşap Kutu Special Çikolata Fildişi Serisi

139,00TL119,00TL

Ürün AçıklamaKutu içerisinde üçlü fındık,pral karamel,fildişi spesiyal karamel spesiyal,bademli draje sütlü,mini kahve draje bitter çikolata kaplı portakal draje,üzümlü draje mevcuttur..Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Ürün Ağı..

Ahşap-Deri Kutu Special Çikolata

Ahşap-Deri Kutu Special Çikolata

155,00TL139,00TL

Ürün Açıklaması:Deri ve ahşap karışık kutu içerisinde,Kapiçinolu spesiyal bitter,sütlü-bitter fındıklı kalp,fındıklı pralin,üçlü fındık,ganaş spesiyal,özel fındıklı bitter,özel kahveli bitter,fındıklı düet,portakallı pralin,özel kıranç fildişi,pral frambuaz, bademli pralin bulunmaktadır.Ürün kutunun..

Beyaz Special Çikolata (Orta Boy)
rating

Beyaz Special Çikolata (Orta Boy)

129,00TL109,00TL

Ürün Açıklaması:Hindistan cevizli,truf stick mocha,karamel pralin,truf stick frambuaz,fındıklı pralin,karamel truff,yaban mersini jeli truff,ahududu jeli truff,frambuazlı truff,fındıklı truff,portakallı pralin,özel fıstıklı fildişi,pral frambuaz,deniz ürünü (bitter) bademli pralin.Ürün Ağırlığı:650 ..

Bitter Special Hediyelik Çikolata

Bitter Special Hediyelik Çikolata

135,00TL109,00TL

Ürün Açıklaması:Karışık spesiyal kutunun içerisinde;bitter portakal kabuğu,bitter fıstıklı roş,özel fındıklı bitter,özel kahveli bitter ,çikolatalı badem draje,fındıklı bitter draje, 24 adet sütlü madlen çikolata bulunmaktadır.Kurdelesi kutu rengine göre sarılıp özel karton çantasıyla birlikte gönde..

Drajeli Fıstık Krokan

Drajeli Fıstık Krokan

205,00TL189,00TL

Ürün Açıklaması:Yoğun Fıstıklı nefis krokan,fıstık draje ve Bitter fındık draje bulunmaktadır.Ürün kutunun rengine göre kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Ürün Ağırlığı:750 GrAlerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol, domuz yağı ve katkıları yok..

Drajeli Special Çikolata (Büyük Kutu)

Drajeli Special Çikolata (Büyük Kutu)

169,00TL145,00TL

Ürün Açıklaması:Kapiçinolu spesiyal bitter,sütlü-bitter fındıklı kalp,fındıklı pralin,üçlü fındık,ganaş spesiyal,özel fındıklı bitter,özel kahveli bitter,fındıklı düet,portakallı pralin,özel kıranç sütlü,kapiçinolu spesiyal sütlü, bademli pralin bulunmaktadır.Ürün kutu rengine göre kurdelesi yapılıp..

Drajeli Special Çikolata (Küçük Kutu)

Drajeli Special Çikolata (Küçük Kutu)

89,00TL75,00TL

Ürün Açıklamakaramel pralin,bademli pralin,fındıklı düet,ganaj spesiyal, spesiyal,özel hindistan cevizli spesiyal,portakal pralin,fındıklı pralin,.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Ürün Ağırlığı:490 Gr.Alerjen Uyarısı ve Saklama..

Fantazi Kutu Bordo Special Çikolata

Fantazi Kutu Bordo Special Çikolata

155,00TL139,00TL

Ürün Açıklaması:Kapiçinolu spesiyal bitter,sütlü-bitter fındıklı kalp,fındıklı pralin,üçlü fındık,ganaş spesiyal,özel fındıklı bitter,özel kahveli bitter,fındıklı düet,portakallı pralin,özel kıranç sütlü,kapiçinolu spesiyal sütlü, bademli pralin.Ürün Ağırlığı:920 Gr.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşull..

Fantazi Kutu Eflatun Yaldızlı Çikolata

Fantazi Kutu Eflatun Yaldızlı Çikolata

175,00TL

Ürün Açıklaması:Fındık tanesi ve fındık kremalı,fıstıklı dolgulu çikolataÜrün Ağırlığı:1000-1050 GrAlerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol, domuz yağı ve katkıları yoktur. Serin ve kuru yerde (+18/+22° ) muhafaza ediniz. Ürünleri buzdolabına koymayınız. ..

Gümüş Kutu Yaldızlı Çikolata

Gümüş Kutu Yaldızlı Çikolata

169,00TL

Ürün Açıklaması:Fındık taneli ve fındık kremalı,fıstıklı,fındık üzüm kaplama ve kahveli Çikolata bulunmaktadır.Ürün kutunun rengine göre kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Ürün Ağırlığı:1000-1050.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol, domuz ..

Hand Made Çikolata

Hand Made Çikolata

93,00TL79,00TL

Ürün Açıklaması:Bademli,Fındıklı,Portakallı el yapımı çikolatalar ve Frambuazlı,Karamelli,Bitter ve Sütlü Truff Çikolata kutusuyla nefis bir karışım sizleri bekliyor.Ürün Ağırlığı:350 Gr.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol, domuz yağı ve katkıları yoktur. Serin ve kur..

Karışık Kutu Küçük Yaldızlı Çikolata

Karışık Kutu Küçük Yaldızlı Çikolata

109,00TL95,00TL

Ürün Açıklaması:Yaldızlı Fındık kremalı ve fındık taneli çikolata bulunmaktadır.Ürün Kutusunun rengine göre kurdele yapılıp karton çantasıyla birlikte gönderilecektir Ürün Ağırlığı:520 Gr.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol, domuz yağı ve katkıları yoktur. Serin ..

Karışık Special Çikolata (Draje-Portakal Batı...

Karışık Special Çikolata (Draje-Portakal Batı...

129,00TL109,00TL

Ürün Açıklaması:fındıklı,bademli,üçlü fındık,karamelli,kahveli,bitter,bitter karamel,fındıklı düet,sütlü,bitter,fildişi kahveli draje ve nefis portakal batırma ile muhteşem bir karışım sizleri bekliyor.Ürün Ağırlığı:760 Gr.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol, domuz ya..

Kestane Şekeri (1000 Gr)

Kestane Şekeri (1000 Gr)

135,00TL119,00TL

Ürün Açıklaması:Gümüş ve Altın kağıda sarılı katkısız ve koruyucu içermeyen (pancar şekeri,su,kestane) doğal şerbetli kestane şekeriÜrün Ağırlığı:1000 Gr.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol, domuz yağı ve katkıları yoktur. Buzdolabında muhafaza ediniz.Ürünümüz ka..

Kırmızı Kalp Kutu Yaldızlı Çikolata

Kırmızı Kalp Kutu Yaldızlı Çikolata

159,00TL139,00TL

Ürün Açıklaması:İçi Antep Fıstıklı Çikolata Kaplı Kırmızı Ve Altın Yaldızlı Çikolata,dekorlu büyük kalp ve Gümüş draje bulunmaktadır.Ürün kutunun rengine göre kurdele yapılıp Özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Ürün Ağırlığı:600 Gr.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbi..

Kırmızı Kalpli Çikolata Kutusu

Kırmızı Kalpli Çikolata Kutusu

89,00TL79,00TL

Ürün Açıklaması:Sütlü-bitter Fındık kremalı spesiyal çikolata ve fıstıklı yaldızlı çikolata bulunmaktadır.Ürün kutunun rengine göre kurdele yapılıp özel karton çantasıyla beraber gönderilecektirÜrün Ağırlığı:440 Gr.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol, domuz yağı ve ka..

Kırmızı Kutu Dekorlu Gül Çikolata & Canl...

Kırmızı Kutu Dekorlu Gül Çikolata & Canl...

175,00TL125,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI :Kırmızı yaldız kağıtlara sarılı gül dekorlu 5 adet nefis sütlü fıstıklı çikolata ve canlı kırmızı gül ile sevdikleriniz mutlu etmenin en tatlı yolu.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Alerjen Uyarısı ve Saklama Ko..

Kırmızı Kutu Kalpli Çikolata

Kırmızı Kutu Kalpli Çikolata

195,00TL139,00TL

Ürün Açıklaması:Kırmızı yaldız kağıtlara sarılı 32 adet nefis sütlü fıstıklı çikolata ile sevdikleriniz mutlu etmenin en tatlı yolu.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde ..

Kırmızı Kutu Kalpli Çikolata & Canlı Gül

Kırmızı Kutu Kalpli Çikolata & Canlı Gül

175,00TL119,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI :Kırmızı yaldız kağıtlara sarılı 16 adet nefis sütlü fıstıklı çikolata ve canlı kırmızı gül ile sevdikleriniz mutlu etmenin en tatlı yolu.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürü..

Kırmızı Kutu Special Çikolata

Kırmızı Kutu Special Çikolata

185,00TL119,00TL

Ürün Açıklaması:Birbirinden farklı lezzetleriyle 32 adet nefis special çikolata ile sevdiklerinizi mutlu etmenin en tatlı yolu.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol..

Kırmızı Kutu Special Çikolata & Canlı Gü...

Kırmızı Kutu Special Çikolata & Canlı Gü...

175,00TL119,00TL

Ürün Açıklaması:Birbirinden farklı 16 adet nefis Special çikolata ve canlı kırmızı gül ile sevdiklerinizi mutlu etmenin en tatlı yolu.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirind..

Meyveli Draje - Çikolata Kokteyl Serisi

Meyveli Draje - Çikolata Kokteyl Serisi

99,00TL85,00TL

Ürün AçıklamaKutu içerisinde ,Karamelli truff,frambuazlı truff,vişneli meyve draje,böğürtlen meyve draje,mandalina meyve draje ve fıstık draje ş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Ürün Ağırlığı:525 Gr.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları..

Otantik Karışım Hediyelik Çikolata

Otantik Karışım Hediyelik Çikolata

93,00TL79,00TL

Ürün AçıklamaKutu içerisinde 24 adet sütlü madlen çikolata ,karamelli ve fındıklı special çikolata,bademli draje,bitter çikolata kaplı fındıklı draje,üzümlü draje mevcuttur..Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Ürün Ağırlığı:574 Gr..

Sevgililer Günü Çikolatası

Sevgililer Günü Çikolatası

75,00TL59,00TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI :Kırmızı yaldız kağıtlara sarılı 16 adet nefis sütlü fıstıklı çikolata ve ile sevdikleriniz mutlu etmenin en tatlı yolu.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbiri..

Silver Yaldızlı Kutu

Silver Yaldızlı Kutu

139,00TL

Ürün Açıklaması:Yaldızlı kağıtlara sarılı Fındık tanesi ve fındık kremasıyla kaplanmış sütlü çikolata ve altın gümüş badem draje bulunmaktadır..Ürün kutu rengine göre kurdelesi yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Ürün Ağırlığı:920 Gr.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerim..

Siyah Kutu Piyano Special Çikolata

Siyah Kutu Piyano Special Çikolata

169,00TL109,00TL

Ürün Açıklaması:Karışık spesiyal kutunun içerisinde;bitter portakal kabuğu,bitter fıstıklı roş,fındık taneli ve kremalı sütlü yaldızlı çikolata,çikolatalı badem draje,mavi bademli çikolatalı draje, 24 adet sütlü madlen çikolata bulunmaktadır.Kurdelesi kutu rengine göre sarılıp özel karton çantasıyla..

Special Çikolata (Küçük Kutu)

Special Çikolata (Küçük Kutu)

85,00TL75,00TL

Ürün Açıklamakaramel pralin,bademli pralin,fındıklı düet,ganaj spesiyal,kapiçino spesiyal,özel fındıklı fildişi,portakal pralin,fındıklı pralin,özel fıstıklı bitter,.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Ürün Ağırlığı:450 Gr.Alerjen..

Special Çikolata (Orta Kutu)

Madlen

rating

Special Çikolata (Orta Kutu)

129,00TL109,00TL

Ürün Açıklaması:Kapiçinolu spesiyal bitter,sütlü-bitter fındıklı kalp,fındıklı pralin,üçlü fındık,ganaş spesiyal,özel fındıklı bitter,özel kahveli bitter,fındıklı düet,portakallı pralin,özel kıranç fildişi,pral frambuaz, bademli pralin bulunmaktadır.Ürün kutunun rengine göre kurdele yapılıp özel kar..

Special Çikolata (Siyah Büyük Kutu)

Special Çikolata (Siyah Büyük Kutu)

156,00TL145,00TL

Ürün AçıklamaBadem ezmeli truff,mantar spesiyal ,karamel pralin,bademli pralin,fındıklı düet,ganaj spesiyal,kapiçino spesiyal,özel fındıklı fildişi,portakal pralin,fındıklı pralin,özel fıstıklı bitter,frambuazlı truff.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla b..

Special Çikolata Beyaz (Küçük Kutu)

Special Çikolata Beyaz (Küçük Kutu)

85,00TL75,00TL

Ürün Açıklamakaramel pralin,bademli pralin,fındıklı düet,ganaj spesiyal,kapiçino spesiyal,özel fındıklı fildişi,portakal pralin,fındıklı pralin,özel fıstıklı bitter,.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Ürün Ağırlığı:450 Gr.Alerjen..

Special Çikolata Brown Edition

Special Çikolata Brown Edition

169,00TL159,00TL

Ürün AçıklamasıBitter truff,sütlü truff,bitter kalp spesiyal,fındıklı ikili kalp spesiyal,badem ezmeli spesiyal,üçlü fındık,karamel pralin,fındıklı düet,ganaj spesiyal,karamel spesiyal,özel fındıklı bitter,,fındıklı pralin.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantası..

Special Çikolata Firuzen Serisi

Special Çikolata Firuzen Serisi

149,00TL129,00TL

Ürün Açıklaması:Üçlü fındık,karamelli special bitter,ganaş,sütlü trufel,pral karamel çikolata,bitter fındık draje,sütlü üzüm draje,bitter portakal draje ve sütlü badem draje.Ürün Ağırlığı:780 Gr.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol, domuz yağı ve katkıları yoktur. Seri..

Special Çikolata Serisi

Special Çikolata Serisi

84,00TL77,00TL

Ürün Açıklaması:Kapiçinolu spesiyal bitter,sütlü-bitter fındıklı kalp,fındıklı pralin,üçlü fındık,ganaş spesiyal,özel fındıklı bitter,özel kahveli bitter,fındıklı düet,portakallı pralin,özel kıranç fildişi,pral frambuaz, bademli pralin bulunmaktadır.Ürün kutunun rengine göre kurdele yapılıp özel kar..

Special Çikolata Truff

Special Çikolata Truff

135,00TL119,00TL

Ürün Açıklaması:Üçlü fındık,özel sütlü kıranç,sütlü fıstıklı roş,fındıklı düet,fındık krokan,kapiçinolu bitter spesiyal,özel kahveli bitter,bitter fıstıklı roş,özel fındıklı bitter,sütlü-bitter fındık kremalı  kalp spesiyal,karamelli truff,frambuazlı truff bulunmaktadır.Ürün kutunun rengine gör..

Special Çikolata Ziyafet Serisi

Special Çikolata Ziyafet Serisi

99,00TL89,00TL

Ürün AçıklamaKutu içerisinde ,Karamelli truff,frambuazlı truff,badem ezmeli truff,gofret truff,vişneli draje,bademli draje,bitter çikolata kaplı fındıklı draje,üzümlü draje mevcuttur..Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Ürün Ağırl..

Special Çikolata Ziyafet Serisi Bitter-Sütlü

Special Çikolata Ziyafet Serisi Bitter-Sütlü

99,00TL89,00TL

Ürün AçıklamaKutu içerisinde ,fındıklı düet,ganaş spesiyal,üçlü fındık,pral karamel,sütlü bademli draje,bitter çikolata kaplı fındıklı draje,sütlü üzümlü draje,portakal draje bitter mevcuttur..Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Ü..

Special Çikolata Ziyafet Serisi Fildişi Serisi

Special Çikolata Ziyafet Serisi Fildişi Serisi

99,00TL89,00TL

Ürün AçıklamaKutu içerisinde üçlü fındık,pral karamel,fildişi spesiyal karamel spesiyal,bademli draje sütlü,mini kahve draje bitter çikolata kaplı portakal draje,üzümlü draje mevcuttur..Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Ürün Ağı..

Sütlü Fıstık Krokan Çikolata

Sütlü Fıstık Krokan Çikolata

115,00TL99,00TL

Ürün Açıklaması:Yoğun Fıstıklı nefis sütlü krokan çikolata bulunmaktadır.Ürün kutunun rengine göre kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol, domuz yağı ve katkıları yoktur. Serin ve kuru yerde (+18/+22° ) muha..

Sütlü-Bitter Fıstıklı Beyoğlu Çikolatası

Sütlü-Bitter Fıstıklı Beyoğlu Çikolatası

215,00TL189,00TL

Ürün Açıklaması:Sütlü ve bitter fıstıklı nefis beyoğlu çikolatasıÜrün Ağırlığı:850 grAlerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol, domuz yağı ve katkıları yoktur. Serin ve kuru yerde (+18/+22° ) muhafaza ediniz. Ürünleri buzdolabına koymayınız. ..

Tablo Kutu Orta Boy Special Çikolata Serisi

Tablo Kutu Orta Boy Special Çikolata Serisi

219,00TL199,00TL

Ürün Açıklaması: Birbirinden farklı yaldızlı çikolata çeşitleriyle nefis bir karışım sizleri bekliyor.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol, domuz yağı ve katk..

Tablo Kutu Orta Boy Special Çikolata Serisi

Tablo Kutu Orta Boy Special Çikolata Serisi

219,00TL199,00TL

Ürün Açıklaması: Birbirinden farklı special çikolata çeşitleriyle nefis bir karışım sizleri bekliyor.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol, domuz yağı ve katkı..

Tablo Kutu Orta Boy Yaldızlı Çikolata Serisi

Tablo Kutu Orta Boy Yaldızlı Çikolata Serisi

219,00TL199,00TL

Ürün Açıklaması: Birbirinden farklı yaldızlı çikolata çeşitleriyle nefis bir karışım sizleri bekliyor.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol, domuz yağı ve katk..

Tablo Kutu Special Çikolata Serisi

Tablo Kutu Special Çikolata Serisi

359,00TL319,00TL

Ürün Açıklaması: Birbirinden farklı Special çikolata çeşitleriyle nefis bir karışım sizleri bekliyor.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol, domuz yağı ve katkı..

Tablo Kutu Yaldızlı Çikolata Serisi

Tablo Kutu Yaldızlı Çikolata Serisi

379,00TL339,00TL

Ürün Açıklaması: Özel Hançer ve Sürahi Tablo Kutuda Birbirinden farklı fındıklı,fındık üzüm  yaldızlı çikolata çeşitleriyle nefis bir karışım sizleri bekliyor.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Alerjen Uyarısı ve S..

Truff Cenneti

Truff Cenneti

99,00TL85,00TL

..

White Special Çikolata Serisi

White Special Çikolata Serisi

73,00TL59,00TL

Ürün AçıklamaKutu içerisinde 16 adet karışık special çikolata bulunmaktadır.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Ürün Ağırlığı:376 Gr.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol, domuz yağı ve katkıları yokt..

Yaldızlı Çikolata Karışık Kutu (Orta Boy)

Yaldızlı Çikolata Karışık Kutu (Orta Boy)

149,00TL135,00TL

Ürün Açıklaması:Yaldızlı fıstıklı,Yaldızlı Fındık kremalı ve fındık taneli,Yaldızlı Fındık üzüm kaplama,Yaldızlı Kahveli Çikolata bulunmaktadır.Ürün Kutusunun rengine göre kurdele yapılıp karton çantasıyla birlikte gönderilecektir Ürün Ağırlığı:840 Gr.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünle..

Yaldızlı-Draje Çikolata

Yaldızlı-Draje Çikolata

129,00TL109,00TL

Ürün AçıklamaKutu içerisinde,altın,pembe,mavi,gümüş sütlü fındıklı yaldızlı çikolata ve renkli badem draje bulunmaktadır.Sipariş verilen tüm kutulu ürünler özenle kurdele yapılıp özel karton çantasıyla birlikte gönderilecektir.Alerjen Uyarısı ve Saklama Koşulları:Ürünlerimizin hiçbirinde alkol, domu..